Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeHobby3 styly pro...

3 styly pro kouzelné vánoční stolování

Štědrá večeře je jeden z nejdůležitějších momentů Vánoc. Je to příležitost, kdy se setkává celá rodina po dlouhém roce u jednoho stolu, aby naplnila celý prostor láskou, pokorou a příjemnou náladou.

Chcete-li na svou rodinu zapůsobit a povýšit celý štědrovečerní zážitek na vyšší level, postarejte se o zajímavou výzdobu stolu.

Pro začátek důsledně vyčistěte prostor kolem jídelního stolu, samozřejmě i stůl samotný, aby se vám co nejjednodušeji zdobil a nic vám nezavazelo. Připravte si vámi zvolené doplňky i ozdoby a můžete začít kreovat. V tomto máte volnou ruku a můžete si jakkoli s výzdobou vyhrát. Otázkou zůstává, v jakém stylu vybrat správnou vánoční výzdobu a doplňky na stůl. V letošním roce je několik trendů a na své si přijdou doslova všichni, ať už jste milovníky tradic, modernosti nebo věříte v pohádkové Vánoce. Stačí si už jen vybrat.

Tradiční duch Vánoc
Každým rokem přicházejí různé nové trendy v rámci dekorování interiérů a to nejen ve všední dny, ale také na Vánoce.

Jak se říká, někdo je však i klasik, který má v oblibě tradice a vše, co k tradičním Vánocům patří. Jedním ze zvyků je červeno zelená barevná kombinace, která má za sebou svoji historii. Více si o ní můžete přečíst ZDE. Perfektně se tento doslova Pure Christmas styl hodí do skandinávského, rustikálního, ale také moderního interiéru. Tradiční barvy Vánoc můžete různě nakombinovat. Například zvolte červený běhoun, podložku pod talíř z přírodního materiálu a černé talíře. Tento tmavý odstín má úspěch také v tomto stylu, protože ve spojení s výraznou zelenou a červenou spolu dokonale hrají. Dolaďte to živými větvičkami, vánočními ozdobami, které se vám nevešly na stromeček a stůl je připraven na štědrovečerní posezení.

Extravagance
To je hlavní heslo výrazné a noblesní kolekce, která dokonale oživí váš interiér, ať už v industriálním, skandinávském nebo moderním stylu.

Prostřít stůl s těmito doplňky a ozdobami bude výzva. Základní barvou je černá ve spojení se zemitými odstíny a doplňky se zlatými odlesky. Díky této kombinaci přivedete do svých domovů dávku luxusu. Docílíte toho i díky originálním talířům, lesklým vánočním ozdobám a svícnům. Skleněnou vázou s unikátním designem také nic nezkazíte.

Pohádkové Vánoce
Ve vánočním zamrzlém království převládá bílá barva. Tak je tomu iv případě kolekce Winter Miracle, kde základ tvoří čistě bílé talíře, ale rovněž talíře se zlatými detaily.

Spolu se dokonale doplňují, ale v tomto případě je dovoleno využít i odlesků stříbrných, které představují zamrzlé jezero kdesi v přírodě. Aby se celkový vizuál ozvláštnil, doplňují jej dekorace, doplňky a ozdoby v růžové barvě. Podívejte se na to! Co řeknete na takovou zimní romantickou pohádku přímo na vašem stole? Když k tomu přidáte zlaté příbory a třpytivé svíčky, večeře se může podávat.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.