Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeHobbyGeometrie v interiéru...

Geometrie v interiéru není žádná nuda! Přesvědčte se

Když si vzpomeneme na školní časy, vynořují se nám nudné vzpomínky na hodiny geometrie. V interiérovém designu je tomu ovšem jinak. Nechte se podmanit tímto trendem a ozvláštněte své bydlení geometrickými tvary.

Na tento vizuální zážitek nemusíte být nějak speciálně odvážný. Hodí se primárně do moderního, minimalistického dokonce i boho stylu. Není novinkou, že styly umíme i kombinovat a právě u těch zmiňovaných ve spojení s geometrií si umíte dokonale vyhrát.

Unikátní nábytek
Kdysi byly základem obývacího pokoje mohutné sestavy skříněk, stůl a sedačka. V současnosti je možností více, ať už v rámci designu nebo kombinování jednotlivých kousků. Je naprosto v pořádku, když nesladíte skříňky s odkládacím stolkem. Právě zde je prostor pro fantazii a propojení jednoduchosti s geometrickými tvary. Co řeknete na kulaté odkládací stolky se zlatými prvky? Doslova jedna báseň. Unikátní kousky nábytku mají zelenou. Jejich role není už jen praktická, ale navíc estetická. Když k vám přijde návštěva, budou si myslet, že máte obývací pokoj navržený profesionálním interiérovým designérem, což je samozřejmě jedna z možností.

Abstraktní umění
Abstraktní umění neustále zažívá své úspěchy. Má patřičné místo v interiérovém designu, obzvláště v minimalismu, ať už v kombinaci se skandinávským nebo boho stylem. Aktuální možnosti nabízejí široké množství textilií, ať už koberce, dekorační polštáře nebo obrazy na stěnách, kde umíte abstraktní umění s geometrickými tvary klidně využít.

Minimalistické povlečení
Preferujete čisté bílé ložní prádlo? Co takhle je doplnit o jemné čáry nebo jiné prvky geometrie a dodat jim barevnost? Ani taková černá nemusí vypadat vždy pochmurně. Uznejte, že ve spojení s tradiční bílou to má ve výsledku šmrnc. Stačí jen správný poměr barev. S měkkým přikrývkou se vám tam bude spát jako v bavlnce.

Kombinování
Když povolíte uzdu své fantazií naplno, můžete jednotlivé geometrické vzory kombinovat bez ohledu na to, zda využijete nábytek, textilie nebo doplňky. Nemějte obavy pokud si vyberete obdélníkové poličky na zeď a kulaté stolky. Rovněž si umíte takto vyhrát s doplňky a jednotlivými detaily na nich. Kulaté hodinky v obdélníku si jistě najdou místo ve vašem interiéru.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.