Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeBydlení4 kroky k...

4 kroky k tomu, jak vytvořit interiér, který vás zahřeje

Domov je útočiště. Hlavně v zimním období, kdy se potřebujeme skrýt před chladem. Nestačí jen zatopit v krbu či přidat teplotu na radiátoru. Prozradíme vám, jak na to.

Konečně jsme se dočkali a nejkouzelnější období v roce je opět tady. Sice se stále opakuje, ale vždy je jiné a je jen na nás, jakým si ho uděláme. Vytvořit si útulný hřejivý prostor je základ pro přežití příjemných a harmonických Vánoc. Dodržíte-li tyto čtyři kroky, o pohodu a teplo domova máte postaráno.

Zabalte se do měkkosti
Víte, jaký je rituál během zimních měsíců?
Znáte ho snad všichni, obzvlášť, když se vrátíte domů z práce nebo z mrazivé procházky. První kroky následují do koupelny zahřát se horkou sprchou či vanou s bublinkami a pokračuje to posezením na pohovce zabalený v měkoučké dece. Na tento moment se těšíme už při ranním odchodu z práce. A právě na dotek příjemné teplé deky jsou neodmyslitelnou součástí chladných večerů od podzimu až dokud na jaře nezačne stoupat teplota. Oblíbeným materiálem je fleece nebo umělá kožešina či strikované vzory.

Spánek jako na obláčku
Zmiňovali jsme hřejivý materiál fleece, který našel v domácnosti i další uplatnění.
Konkrétně v podobě ložního prádla, ve kterém se budete cítit jako na obláčku. Pokud máte během zimních měsíců neustálé pocity chladu toto je MUST HAVE kousek, který byste si měli pořídit. S tematickými vzory Vánoc uděláte dojem na celou rodinu a okamžitě si je i oni zamilují. Navíc, pokud se vám to osvědčí, už budete vědět, co dát blízkým pod vánoční stromeček. Krok vedle neuděláte i výběrem povlečení z flanelu či sametu.

Kožešinové koberce
Pokud ponožky nemáte v oblibě a rádi chodíte bosí za každého počasí, perfektní volbou jsou koberce s dlouhým vlasem či kožešinové koberce. Pocit pod nohama jako byste se procházeli po čerstvé trávě, až na to, že vás ještě zahřívá.

Aktuálním trendem je vrstvení! Platí to v módě i v interiéru. Klidně na sebe uložte dva druhy koberců různých velikostí a materiálů. Nezapomínejte však na barevné ladění.

Všude samá světýlka
Teplé světlo patří k časným večerům, kdy už u čtvrté hodiny je tma.
Můžete si jej vykouzlit hned několika způsoby. Ať už si vyberete světelné řetězy, lucerny nebo svícny se svíčkami, případně led osvětlení v podobě svíček či jiných vánočních doplňků, váš interiér okamžitě změní atmosféru. Světla tohoto typu dodají vašemu prostoru teplo domova a to doslovně.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.