Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeBydlení4 tipy, díky...

4 tipy, díky kterým bude váš domov působit honosně

Nemyslíme tím rozhazování financí na domácnost. Právě naopak. Váš domov může vypadat stylově a luxusně a nemusíte utratit na to celý svůj majetek. Inspirujte se!

Na výraznější změny v interiéru je třeba mít asi kousek odvahy, ale abyste svůj prostor povýšili na jinou úroveň, tolik kuráže zase nepotřebujete. Jelikož současný design je nestálý a neustále se mění, nabízí mnoho možností a směrů, kterými se vydat. Ulahodí tak osobě, která vyznává venkovské prvky, ale také milovníkům minimalismu. Podívejme se na to, jak umíme povýšit náš interiér a ještě ušetřit.

Unikátní design
Mluvíme o kusu nábytku, který když vejdete do pokoje vás v momentě okouzlí. Závisí, na co si reálně troufáte. Může to být křeslo v obýváku, které vás uchvátí svým netradičním tvarem, sedací souprava v barvě, jakou jste nikdy před tím neviděli, originální příruční stolek v ložnici či taburetka s aztéckými vzory. Věřte, že návštěva se vás bude ptát, jestli jste si ji přinesli z dalekých cest. Jednoduše jde o kousek, který doslova rozbije celkový dojem, ale v pozitivním duchu.

Zlatý akcent
Zlatá barva má aktuálně čestné místo v interiérovém designu. Dodává prostoru teplý, příjemný až „sametový nádech“. Najdete ji v jakékoli podobě, od zlatých nití na polštáři, až po svícen, příbory, nožky stolku či židlí, ba dokonce na rámu zrcadel a obrazů. Je si z čeho vybírat. Nemusíte se těchto zlatých prvků obávat. Samozřejmě stále platí pravidlo, že méně je více. Ale pokud s nimi naložíte dostatečně, váš interiér se změní na prostor jako z filmu.

Trendy obrazy
Obrazy vždy byly a také jsou IN. Nemusíte být vášnivým sběratelem, abyste mohli jeden vlastnit. Krásné kousky naleznete již iv prodejnách s nábytkem, navíc, za rozumné ceny. Aktuální třešničkou ve světě umění jsou abstraktní obrazy. Stačí si už jen vybrat ten svůj.

Čistota nade vše
O tomto bychom snad ani nemuseli diskutovat, ale bohužel známe to iz různých návštěv, že ne u každého toto pravidlo platí. Koupě nového nábytku je jen začátek. Pokud chceme, aby nám dlouho sloužil, musíme se nejen o něj, ale také o celkový prostor pravidelně starat. Takto ušetříte své finance a nebudete muset opotřebované kusy měnit každých pět let. Uznejte, co je víc, než když přijdete do voňavé čisté domácnosti, která díky vaší péči bude působit stále jako nová.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.