Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeHobby3 tipy, jak...

3 tipy, jak si zpestřit začátek nového roku

Letošní svátky nám vyšly na víkend, což znamená, že jsme byli zkráceni o více volných dní. My máme pro vás tipy, jak si začátek roku jednoduše zpříjemnit.

Každý potřebuje po náročném roce vypnout, a to nejen fyzicky, ale také psychicky. Vytěžte z prvních dnů nového roku co nejvíce, abyste „skočili“ do něj plní energie a odhodlání. Začněte možná tím, že si harmonickou atmosféru, kterou vytvářejí ozdoby a světýlka, ještě dva týdny ponecháte.

Novoroční chata
Začít rok dovolenou? A proč ne? Pokud vám těch pár dní volna nestačilo, dopřejte si víc. Samozřejmě, pokud to váš pracovní stav dovoluje. Zajednejte si chatu s vašimi nejbližšími, ideálně někde, kde je krajina pokryta sněhem a prodlužte si pyžamové dny při skvělých filmech. Nebo dejte prostor svému dětskému srdci, které se skrývá v každém z nás. Udělejte si soutěž s vašimi dětmi ve stavění sněhuláků či sáňkování. To samé můžete dělat i v případě, že se vyberete na chatu s nejlepšími přáteli. Netřeba samozřejmě zapomínat na to, aby to bylo celé v rámci vašeho zdraví i vašich milovaných.

Předsevzetí, která umíte splnit
Nejhorší je, když si stanovíme předsevzetí, která reálně víme, že nesplníme. Uznejte, že i vám se to nejednou stalo. Právě to může vyvolat jen zbytečně negativní energii, kterou nikdo nechce. Hlavně, na začátku nového roku. To je jak se říká, vstát levou nohou. Stanovte si něco, na čem už buď pracujete nebo víte, že se na to jdete následující rok zaměřit. Když to splníte, vaše radost z úspěchu bude dvojnásobná.

Dělejte, na co jste během roku neměli čas
Odkládání věcí a aktivit, které nás baví „na potom“ je taková klasika, kterou zažíváme každý rok. Vzpomeňte si však na ten pocit, když dáváte prostor tomu, co milujete. Ať už jde o sport, umění, zkoušení nových receptů nebo různé diy aktivity ke zkrášlení vašeho interiéru, jednoduše jděte do toho. Pár inspirací k vyplnění času máme pro vás i my. Najdete je ZDE a klidně do nich můžete zapojit i manžela, přítele či děti.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.