Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeRady a návodyKam se všemi...

Kam se všemi vašimi věcmi?

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik je člověk schopen nahromadit věcí za svůj život?

Podívejte se na své skříně, knihovnu, poličky. Určitě se i vy doslova topíte v přebytku, který ne vždy má i své místo, kam jej můžete odložit. Udělejte všem svým sezónním i pravidelně používaným věcem prostor.

Dejte sbohem povykládané kosmetice
Kosmetické přípravky používají jak ženy, tak muži. Nicméně, jejich objem u žen je několikanásobně větší. S tím souvisí i pravidelný problém v koupelně, kdy jsou tyto produkty povykládané všude kolem a vy je neumíte zorganizovat.

Skvělým pomocníkem vám tak bude designový toaletní stolek, který si dle potřeby dáte ideálně k oknu na denní světlo do obývacího pokoje nebo do ložnice a budete tak mít všechny své produkty po ruce. Na jednom místě a uklizeno.

Sezónní oblečení
Problém s prostorem může nastat tehdy, když potřebujete při střídání ročních období obměnit i váš šatník. Najednou musíte zazimovat svetry a zimní bundy, odložit boty do sněhu a bojujete s akutním nedostatkem místa.

Zaručeným řešením bude praktická komoda hned s několika šuplíky a vrchní poličkou, do které se vejde vše potřebné. Využijte ji do posledního místečka.

Výhodou komody je to, že ji můžete dát do kterékoli místnosti a naskládáte tam přes oblečení, boty až po knihy, hrníčky či různé sváteční dekorace. Už více nebudete hledat úložný prostor. Komoda vám jej nabídne dostatek. Dle svých možností v interiéru si vyberete její šířku a výšku.

Ve chvíli, kdy naleznete všem svým současným věcem místo, můžete uvažovat nad tím kupovat další. Nezapomeňte, že i všechny nové stylové doplňky do ložnice nebo dětského pokoje budou potřebovat místo k uskladnění, tak abyste se nedostali do začarovaného kruhu, ve kterém místo vytvoříte, následně ho zaplníte a shromáždíte další věci.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.