Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeRady a návodyObdobí chladných večerů...

Období chladných večerů je tady! 3 textilie, které vás zahřejí

Podzimní období se již předvádí v plném proudu. Proto nesmíme zapomínat na naše pohodlí a komfort během sychravých dní. Textil v barvách podzimu hraje různými tóny a vzory, takže je z čeho vybírat. Přesvědčte se!

Snad nikdo nemá rád studené nohy a pocity teploty, kdy si neumíme najít doma své místo, abychom se na chvíli cítili příjemněji, a hlavně se konečně zahřáli. V tomto případě je základní mít kvalitní textil různého druhu, který se postará o váš komfort.

,,Zababušený“ až po krk
Podzimní dlouhé večeři jsou jako stvořené pro trávení volného času při dobrém filmu nebo s oblíbenou knihou v ruce. Jediné, co nám k této idylce chybí je teplá měkoučká deka nebo přikrývka. Dovolíme si říci, že jsou základem chladných dní a neměly by chybět v žádné domácnosti. Nejlepší způsob, jak se ubránit před nižšími teplotami, je dát si háčkované ponožky, zabalit se do huňaté deky a užívat volné chvíle. Nejenže oživí interiér, ale splní i funkci zahřátí. Romantickým trendem pro tento podzim je propojení zelené a starorůžové, které vytvoří v kombinaci se světýlky a svíčkami příjemnou harmonickou atmosféru.

Spánek jako na obláčku
Zdravý spánek je základem našeho každodenního fungování. V jaké náladě se ráno vzbudíme, odráží přesně to, jak jsme se během noci vyspali.

Otevřít ráno oči obklopené voňavým a měkkým ložním prádlem je ten nejlepší start do nových výzev. Podzim je nesmírně pestrá a hraje pulsujícími odstíny červené, hnědé, cihlové či oranžové. Na textiliích jsou aktuální trendy také různé abstraktní obrazce, květiny či geometrické tvary.

Posezení bez pantoflí
Pokud jsou studené nohy vaším typickým znamením, že je vám aktuálně zima, v tomto vám prakticky poslouží kožešinové koberce či různé varianty koberců s vysokým vlasem. Potěší nejen vaše uzimené nožky, ale také vaši estetickou stránku. Koberce se už léta nevyužívají jen k tomu, aby pokryly podlahu po celé její délce. Má svůj vážený úkol jako interiérový trendy doplněk, který zároveň plní i svoji praktickou funkci.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.