Úterý, 21 března, 2023

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu...

Oživte si exteriér doplňky....

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená,...

Zařiďte si balkon snů....

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete...

5 rad, jak zorganizovat...

V momentě, kdy přijdou první jarní teplé dny, je ten správný čas sbalit...
HomeRady a návodyRomantické Vánoce: 3...

Romantické Vánoce: 3 kroky k tomu, jak jim podlehnout

Jste singly nebo plánujete Vánoce strávit ve dvou? Vytvořte si pohádkovou atmosféru, díky které strávíte svátky v příjemné náladě.

Pomalu, ale jistě se k nám blíží vánoční čas. Máte už konkrétní představu o tom, jak vyzdobíte své bydlení? Pokud ne, zkuste jej přizpůsobit tomu, jak je plánujete strávit. Vánoce ve dvou, to se řekne dvojitá nálož romantiky as jemnými růžovými ozdobami jednoznačně. Stejně tak, pokud plánujete být více méně sama, udělejte si z toho jeden velký babinec a zavolejte kámošku. V zajetí růžové se budete cítit jako princezny z pohádky.

Růžové království
Na první pohled se může zdát, že růžová je stvořená jen pro interiéry, kde žijí ženy nebo do roztomilých dětských pokojů. Pravdou ovšem je, že když se správně zvolí růžové tóny a dokonale propojí s ostatními barvami v prostoru, vytvoří dokonalou souhru. Příkladem je šedá a bílá. Tato kombinace s růžovou se hodí do severského stylu bydlení.

Na zimu je ideální zateplené ložní prádlo, například i ve tvaru stromků, což se do vánočního tématu naprosto hodí. Rovněž můžete vsadit na další textilie v podobných barvách, ať už v obýváku nebo ložnici.

Zářivé odlesky
Třpytící a zářivé prvky jsou symbolem Vánoc, ať už je využijete na různých doplňcích, ozdobách nebo příboru a sklenicích na stůl.

Navíc, při tvoření sváteční atmosféry nesmíte zapomenout ani na dekorační světýlka a svícny různých tvarů a velikostí, které umíte umístit na stromeček, okno či poličku. Kamkoli jen chcete.

Nepřehlédnutelný šmrnc
Skandinávskému stylu sluší různé druhy textilií. Jedním z nich je i kousek, na který byste určitě měli myslet – kožešinový koberec. Ať už si zvolíte růžové odstíny, šedé nebo neutrální smetanové, ani jedním výběrem neuděláte krok vedle. Aktuálně jsou velmi trendy a navíc vás zahrají. Čili splní svou praktickou, ale také estetickou funkci. Díky nim bude mít váš interiér šmrnc.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Zahradní nábytek a trendy

Jaro nám pomalu klepe na dveře a to znamená, že zahradní sezóna pomalu začíná. Je to prostor, kde budeme trávit následující měsíce spoustu času, a proto by měl splňovat všechny naše nároky na design, kvalitu a funkčnost. Každý máme své...

Oživte si exteriér doplňky. Jak na to?

Sice nám počasí nepřeje ao relaxu na terase zatím jen sníme, to neznamená, že si ji neumíme už teď naplánovat. Jelikož jsou předpovědi často proměnlivé, na zahradní sezónu je třeba být včas připraven. Trendy se každým rokem mění, a hlavně...

Zařiďte si balkon snů. Stačí plánovat a dát prostor fantazii.

Balkon je skutečný poklad. Nejenže získáte další pokoj na čerstvém vzduchu, ale můžete si zde dokonce zařídit zahrádku. Nejprve si tedy promyslete, k čemu všechno má balkon sloužit. Od vybraných funkcí se totiž odvíjí koncepce prostoru i výběr zařízení. Prostor...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.